UFC-kovos-kova-tiesiogiai

Dažnam iš mūsų su brutalumu ir žiaurumu asocijuojančios UFC kovos ir kiti kovos menai nėra tokios baisios kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti UFC kova gali būti ir itin smagus laiko praleidimas. Šiuolaikinėje visuomenėje vis dažniau gyvą bendravimą iškeičiant į virtualias pramogas, UFC kovos tiesiogiai užima vis daugiau vietos šios sporto šakos mėgėjų gyvenime, todėl ir pasirinkimas kada ir kur stebėti UFC tiesiogiai – labai didelis.

UFC-Fight-Pass

UFC kova tiesiogiai

Tikriausiai kyla klausimas, kur geriausia stebėti pačią nuožmiausią UFC kovą tiesiogiai?

„UFC Fight Pass“

Atrasite daugiau, jei pasirinksite „UFC Fight Pass“ internetinę platformą. „UFC Fight Pass“ teikia skaitmeninį srautinį perdavimą, kuris suteikia galimybę savo gerbėjams stebėti UFC kovą tiesiogiai 24/7. Ši platforma prieinama visuose išmaniuosiuose įrenginiuose: „Apple TV“, „Xbox One“, „Amazon Fire TV“, ‚iPad“, „iPhone“, „Android“, „Chromecast“, „Roku“, „Samsung Smart TV“, „LG Smart TV“ ir kita. Apsilankę pagrindiniame šios platformos internetiniame puslapyje, sužinosite pilną šių išmaniųjų įrenginių sąrašą. Atkreipiame dėmesį, kad UFC kovos tiesiogiai yra prieinamos visame pasaulyje, išskyrus Braziliją. Tiesa, „UFC Fight Pass“ nėra nemokama kovų stebėjimo prieiga, todėl jūs galėsite rinktis iš dviejų planų: „Annual“ arba „Two Month Special“.

„Annual“ plan

Jei nuspręsite, jog jums yra tinkamiausias planas „Annual“, jis jums kainuos £71.99 per metus. Už šią sumą jūs turėsite prieigą prie visų tiesioginių UFC parengiamųjų ir ankstyvųjų pasiruošimų. Taip pat prie visų pagrindinių UFC kovų praėjus 48 valandoms po transliacijos, įskaitant ir PPV įvykius bei išskirtines originalias serijas, pasirodymus. Šis planas jums garantuos daugiau nei 1000 valandų UFC tiesiogiai sporto veiksmo iš viso pasaulio bei sutaupysite 20% nei pasirinkus mokėti už prenumeratą kas mėnesį.

„Two Month Special“

„Two Month Special“ prenumerata kainuoja £10.50. Pirmieji du mėnesiai už vieno mėnesio kainą. Galėsite mėgautis prieiga prie visų UFC parengiamųjų, ankstyvųjų pasiruošimų bei pagrindinių kovų 48 valandas po transliacijos. Šioje platformoje, kaip teigia patys jos kūrėjai, rasite pikantiškų užkulisių, išskirtinio ir originalaus turinio. Tokio turinio, kurio negali pasiūlyti jokia kita panaši UFC kovos platforma internete.

ESPN+

Dar viena platforma kovoms stebėti „ESPN+“ 

ESPN+“ šiandieną turi išskirtines teises į MMA reklamą, todėl pasirinkę sekti UFC naujienas būtent per šią platformą, jūs, pirmiausia, turėsite tapti „ESPN+“ nariu. Kuo ypatingas „ESPN+“? Jis siūlo geriausią vertę tiesiogiai transliuojant sporto šakas iš bet kurios transliacijos paslaugos. Pati paslauga kainuoja 9,99 USD per mėnesį, o prenumeratoriai gauna prieigą prie tiesioginių UFC kovų ir originalių serialų, tokių kaip „The Ultimate Fighter“ ar „Dana White‘s Contender Series“. Tiesa, norint žiūrėti UFC PPV pagrindinių kortelių įvykius per „ESPN+“, jūs tursite susimokėti papildomus 74,99 USD už įvykį. Ar „ESPN+“ yra vertas dėmesio pasirinkimas? Taip, kurie nori naujausio UFC kova tiesiogiai turinio. O be viso to, ši platforma dar turi ir didelį jau įvykusių UFC kovų ir MMA serijų biblioteką. Taip pat čia vyksta šimtai kitų tiesioginių sporto šakų transliacijų.

UFC tiesiogiai ir nemokamai

UFC tiesiogiai ir dar nemokamai? Visais laikais norima pataupyti ir, jei yra galimybė, nemokėti už tai, ką galima gauti nemokamai. Nors didžiosios UFC kovų internetinės platformos neteikia galimybės jomis naudotis ir stebėti kovas nemokamai. Yra dar kitas kelias, kuris gali sutaupyti kelių mėnesių įmokas už tokias UFC stebėjimo platformas kaip „ESPN+“ ar „UFC Fight Pass“.

Šis kelias veda į dar vieną pasaulinę interneto bei telekomunikacijos bendrovę „Verizon“. Ši bendrovė siūlo šešis mėnesius „Disney“ paketą nemokamai su pasirinktais „Unlimited“ planais. Tai reiškia, kad jei užsiregistruosite „Verizon“, pasirinkę planą „Unlimited“, gausite net pusės metų nemokamą prieigą prie „ESPN+“ ir „UFC Fight Night“. Taigi, galėsite UFC kovas stebėti ir tiesiogiai, ir nemokamai.